نحوه تعمیر صندلی اداری شکسته

تعمیر صندلی اداری

بالاخره زمان آن رسیده است که مشکل آزاردهنده صندلی کامپیوتر اداری خود را برطرف کنید ؟

بسیاری از کارمندان ادارات و ادارات خانگی هر روز ساعت‌ها روی صندلی خود می‌نشینند. این می تواند حتی کوچکترین ناراحتی را خسته کننده و بسیار آزاردهنده کند. آن صدای جیر جیر آزاردهنده هر بار که به جلو خم می‌شوید، چرخ‌های شکسته که حرکت از روی میزتان را به چالش می‌کشد، یا حتی پایین آوردن مداوم صندلی‌تان هر بار که می‌نشینید.

خوشبختانه، بسیاری از رایج ترین مشکلات صندلی اداری را می توان با کمی گریس آرنج، کیت ابزار خانگی و برخی از قطعات یدکی صندلی اداری برطرف کرد . برای تشخیص و تعمیر صندلی اداری شکسته خود، ادامه مطلب را بخوانید.

 

این مشکلات صندلی اداری را برطرف کنید:

صندلی اداری سینک
صندلی اداری جیرجیر
پایه صندلی اداری
صندلی اداری لرزان
بازوی صندلی اداری
پارچه صندلی اداری

• نحوه تعمیر صندلی های اداری در حال غرق شدن

محتمل ترین علت غرق شدن صندلی اداری به دلیل معیوب یا فرسوده بالابر گازی صندلی اداری است. اگرچه آسانسورهای گازی صندلی اداری با کیفیت بالا مدت زمان استفاده را افزایش می دهند، اما در برخی مواقع نیاز به تعمیر یا تعویض دارند.

شایع‌ترین دلیلی که بالابر گازی باعث می‌شود صندلی اداری شما غرق شود، نقص درزبندی است. دلایل جدی‌تر می‌تواند آسیب ناشی از استفاده نادرست یا خرابی یا قسمت پایین‌تر از آن باشد.

در حالی که ممکن است برخی از تعمیرات سریع صندلی اداری مانند استفاده از لوله PVC یا استفاده از گیره شلنگ را به صورت آنلاین پیدا کنید، این تعمیرات کوتاه مدت احتمالاً مشکلات بیشتری را در مسیر ایجاد می کند. برای تعمیر صندلی اداری غرق‌کننده، باید روی یک آسانسور گازی صندلی اداری جدید سرمایه‌گذاری کنید و یا خودتان آن را نصب کنید یا از صندلی اداری محلی بخواهید که آن را برای شما نصب کند.

 

• نحوه تعمیر صندلی های اداری جیرجیر

صدای جیر جیر از صندلی اداری شما می تواند به دلایل مختلفی ایجاد شود، بنابراین ابتدا باید تشخیص دهید که مشکل از کجا رخ می دهد تا صندلی اداری خود را تعمیر کنید. کنید.

رایج ترین عاملی که باعث ایجاد صدای جیر در صندلی اداری شما می شود، مکانیزم صندلی یا بالابرهای گازی صندلی شما است. برای کاهش و رفع صدای جیر جیر صندلی اداری خود، مقداری روغن روان کننده اولیه خریداری کنید و آن را در قسمت های مشکل استفاده کنید. همچنین ممکن است متوجه صدای جیر جیر در چرخ‌های صندلی اداری خود شوید، که مجدداً نیاز به استفاده از مقداری روغن دارد.

بعد از اینکه روغن را روی قسمت های مشکل مالیدید، صندلی اداری خود را حرکت دهید و کار کنید تا روغن روی قطعه پخش شود. چند ساعت به آن فرصت دهید تا مشکل را برطرف کند.

 

• نحوه تعمیر پایه صندلی اداری شکسته

آیا پایه صندلی اداری خود را شکسته یا شکسته اید ؟

اگر متوجه ترک خوردگی یا شکستگی پایه های صندلی اداری خود شده اید، وقت آن رسیده است که آن را با یک پایه کاملا جدید جایگزین کنید. تلاش برای تعمیر ترک ها یا شکستگی پایه های صندلی با روش های دیگر، مانند نوار چسب یا براکت، می تواند صندلی اداری را به خطر بیندازد و در صورت خرابی می تواند آسیب جدی به آن وارد کند.

اگر پایه صندلی اداری شما هنوز در وضعیت خوبی قرار دارد، با این وجود مشکل حرکتی دارید، احتمالاً به دلیل آسیب‌دیدگی یا معیوب شدن چرخ صندلی اداری است.

صندلی اداری خود را برگردانید تا چرخ چرخ ها را بررسی کنید. اگر متوجه انباشته شدن کثیفی، نخ، پنبه و غیره شده‌اید، سعی کنید با دست آن را پاک کنید. از طرف دیگر، ممکن است لازم باشد تعدادی از چرخ‌ها را تعویض کنید، اگر به نظر می‌رسد که قابل تعمیر نیستند یا می‌توانید به‌جای آن سرسره‌ها را وصل کنید و آن را به یک صندلی اداری بدون چرخ تبدیل کنید.

 

• نحوه تعمیر صندلی اداری متزلزل

صندلی های اداری متزلزل هر چه مدت طولانی تری آنها را رها کنید مطمئناً باعث ناراحتی و آزار می شوند. خوشبختانه، با بررسی مکانیزم صندلی اداری و صندلی خود می‌توانید این مشکل را برطرف کنید تا ببینید چه چیزی باعث این مشکل شده است.

تعمیر یک صندلی لرزان ممکن است فقط نیاز به سفت کردن مکانیزم صندلی اداری شما داشته باشد تا صندلی محکم تری ارائه شود. یا ممکن است فقط لازم باشد پیچ‌های بین مکانیزم صندلی و صندلی صندلی را محکم کنید.

اگر قادر به رفع مشکل نیستید، باید با سازنده صندلی اداری محلی خود صحبت کنید تا بتواند صندلی اداری لرزان شما را بررسی، تشخیص و تعمیر کند.

 

• نحوه تعمیر بازوی صندلی اداری شکسته

اگر بازوهای صندلی اداری شما از پلاستیک سخت ساخته شده و شکسته یا جدا شده است، باید چند بازو صندلی اداری جدید خریداری کنید. خریداری کنید .

اگر با مشکل کار نکردن بازوهای صندلی قابل تنظیم روبرو هستید، این مشکلی است که می توانید خودتان آن را برطرف کنید. مکانیسم بازوی قابل تنظیم را از نظر تجمع کثیفی  بررسی کنید و سعی کنید آن را پاک کنید. سپس، مقداری روغن روان کننده روی مکانیسم بمالید، صندلی اداری خود را به اطراف حرکت دهید تا آن را پوشش دهید، و دوباره عملیات را امتحان کنید.

اگر این اجازه نمی دهد بازوهای صندلی قابل تنظیم شما به درستی کار کنند، ممکن است زمان خرید چند بازوی صندلی اداری جدید فرا رسیده باشد.

برای مشاهده مقاله تعمیر مبل کیلک کنید.

 

اطلاعات تماس برای تعمیر صندلی اداری در محل

شماره تماس

09122254650

 

شماره ثابت

02166764611

 

آدرس

تهران، خیابان حافظ، خیابان سرهنگ سخائی، کوچه سادات شریف، کوچه فتح علیخانی، پلاک ۳، واحد ۱۴

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    تماس