تعمیر صندلی اداری در محل

 

تعمیر صندلی در محل

تعمیر صندلی در محل

اگر مکانیزم بالابر صندلی اداری شما نیاز به تعمیر دارد، اما قسمت اثاثه یا لوازم داخلی آن هنوز سالم است، صندلی را پرت نکنید. درستش کن شما می توانید سیلندر گاز صندلی اداری را خودتان تعویض کنید.

بازسازی مکانیزم بالابر یک فرآیند دو قسمتی است. ابتدا باید مکانیزم بالابر را جدا کنید تا بتوانید اندازه سیلندر گاز را اندازه بگیرید و قطعه جدید را سفارش دهید. شما به یک انبر سوزنی، یک آچار لوله با دسته بلند و یک کمکی نیاز دارید. جداسازی قطعات حدود نیم ساعت طول می کشد. سپس وقتی قطعه رسید، آن را دوباره سرهم کنید. این تنها 15 دقیقه طول می کشد، و شما می توانید آن را بدون کمک کننده انجام دهید.

تعمیر را با برعکس کردن آن روی میز کار خود شروع کنید. سپس گیره نگهدارنده فنری در پایین پایه پایه را بردارید ، بعد کل پایه و ستون را از روی صندلی بلند کنید. بلبرینگ، واشر و سپر لاستیکی را بلند کنید و قطعات را برای استفاده مجدد در کنار هم نگه دارید. قاب تزئینی تلسکوپی را بردارید.

سپس آچار لوله و کمک کننده خود را بگیرید و سیلندر را بردارید . اگر تکان نمی خورد، آن را با ماده نافذ رنگ آغشته کنید و با چکش ضربه بزنید تا لرزش ایجاد شود. سپس دوباره آچار را امتحان کنید.

طول سیلندر گاز صندلی اداری را از پایین تاپر تا بالا اندازه بگیرید. میله پیستون را در اندازه گیری لحاظ نکنید. سپس عرض سیلندر را در پهن ترین قسمت اندازه گیری کنید. تعویض را از وب سایت قطعات تعمیر صندلی اداری سفارش دهید.

برای مونتاژ مجدد، فقط انتهای مخروطی سیلندر را به صندلی صندلی فشار دهید و قاب تزئینی تلسکوپی را نصب کنید. روی سپر لاستیکی بلغزانید. سپس بلبرینگ را با گریس چرب کرده و با واشرهای اصلی دوباره روی میله پیستون نصب کنید. سپس پایه و ستون را روی میله بلغزانید و میله پیستون را با واشر و گیره فنری محکم کنید. کار را با چرخاندن سمت راست صندلی به سمت بالا و چند بار تکان دادن روی آن به پایان برسانید. وزن شما سیلندر گاز مخروطی را به نگهدارنده صندلی هدایت می کند. سپس مکانیسم بالابر را تا ارتفاع مناسب بالا ببرید و به کار خود بازگردید.

یک کاستور را جایگزین کنید

کاستور قدیمی را بیرون بیاورید
انتهای زاویه‌دار یک میله صاف را زیر کاستور بلغزانید و با یک حرکت سریع چرخ را از سوکت بیرون بیاورید. اگر تا آخر بیرون نیامد، دوباره آن را بگیرید و تا آخر راه آن را بچرخانید.

وقتی کاستورها به اندازه کافی در گرد و غبار، خاک و مو می چرخند، غلتیدن متوقف می شود و شروع به سر خوردن می کنند. و به این ترتیب است که کف‌های شما خراشیده می‌شوند یا فرش شما دچار ساییدگی می‌شود . گاهی اوقات می توانید با تمیز کردن و روغن کاری کاستورها را از مردگان بازگردانید.

پس ابتدا آن را امتحان کنید. فقط چربی‌گیر پاک‌کننده خانگی را مستقیماً روی محورهای غلتکی اسپری کنید. سپس چرخ ها را بچرخانید تا شل شوند. اگر کمک کرد، پاک کننده را بشویید، با هوای فشرده خشک کنید و سپس آن را روغن کاری کنید. اگر تمیز کردن کمکی نکرد، باید آنها را تعویض کنید. در اینجا چگونه است.

بیشتر صندلی‌های اداری از چرخ‌گیر دوقلویی استفاده می‌کنند. حلقه دستگیره فشرده می شود و به شیار در سوکت می چسبد. ساده ترین راه برای برداشتن چرخگیر حلقه ای با میله صاف است. قبل از خرید چرخ های تعویض صندلی اداری، عرض و ارتفاع ساقه را اندازه بگیرید. رایج ترین عرض ها 3/8 اینچ و 7/16 اینچ هستند. فقط 1/16 اینچ وجود دارد. تفاوت بین این دو، پس با دقت اندازه گیری کنید! اگر سعی می کنید یک 7/16 اینچی را جا دهید. ساقه به 3/8 اینچ. سوکت، سوکت را می شکافی.

سپس قطر چرخ را اندازه بگیرید. اگر می‌خواهید صندلی راحت‌تر به عقب برود یا به جای گیر کردن روی وسایل کوچک روی زمین بغلتد، یک چرخ با چرخ بزرگ‌تر بخرید. برای کفپوش های چوبی (و کامپوزیت)، کاشی یا وینیل یک دستگاه آج اورتان بخرید. اما اگر صندلی روی فرش غلت می خورد، یک آج لاستیک سخت یا نایلون بخرید.

برای نصب کاستور، آن را به سمت سوکت کج کنید تا حلقه دستگیره فشرده شود . اگر نمی توانید آن را شروع کنید، یک قطره روغن به حلقه بمالید. اگر کاستور فقط تا نیمه رفت، با چکش روی آن ضربه بزنید .

می‌توانید طیف گسترده‌ای از چرخ‌ها و سایر قطعات صندلی اداری را در اینترنت پیدا کنید.

ابزارهای مورد نیاز برای این پروژه صندلی اداری

قبل از شروع، ابزار لازم را برای این پروژه DIY آماده کنید—در زمان و ناامیدی صرفه جویی خواهید کرد.

دم باریک
آچار لوله
نوار پری
پتک لاستیکی

بازگشت به خانه.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    تماس