آموزش تعمیر جک صندلی اداری

(آموزش تعمیر جک صندلی اداری)زمان طولانی ای مورد استفاده قرارمی گیرند؛ ممکن است سریع تر از آن چه انتظار می رود؛ کارایی اولیه خود را از دست بدهند.اما این به معنا نیست که حتما باید صندلی خود را تعویض کنید.شاید قطعاتی از صندلی شما خراب شده باشد.که در این صورت با تعمیر آن قطعه صندلی شما کارایی اولیه خود را مجددا به دست خواهد آورد.

بنابر این به جای نگرانی راجع به هزینه مضاعفی که تعویض صندلی با خود به همراه دارد؛ به سادگی نسبت به تعمیر صندلی اداری خود اقدام کنید.ضروری است بدانید که توصیه متخصصان سلامت  به شما این است که در صورت خرابی صندلی اداری،هرچه سریع تر آن را تعمیر و یا تعویض کنید.

زیرا در تعادل نبودن صندلی اداری با توجه به ساعات بالای مصرف، به ستون فقرات و گردن مصرف کننده آسیب قابل توجهی وارد خواهد نمود.دراین مقاله تلاش کرده ایم مختصرا به آموزش تعمیر جک صندلی اداری بپردازیم.زیرا اکثرا خرابی صندلی های اداری مربوط به این قطعه در صندلی است."</p

آموزش تعمیر جک صندلی

تقریبا رایج ترین دلیل نقص در عملکرد صندلی های اداری از کار افتادن و پایین رفتن جک صندلی است.که این امر علت از دست رفتن تعادل صندلی اداری می گردد.پیش از این که به ارائه آموزش تعمیر جک صندلی اداری بپردازیم؛ نشانه های ایراد در کارکرد جک صندلی را ذکر می کنیم که مطمئن شوید خراب بودن  صندلی شما به جک آن مربوط است.

نشانه های معیوب شدن جک صندلی اداری
 • صندلی مرتب پایین می رود
 • هنگام نشستن ، صندلی ناگهان به پایین می رود و با بلند شدن دوباره به ارتفاع اولیه باز می گردد.
 • کار کردن با جک صندلی سخت می شود و ارتفاع صندلی راحت تنظیم نمی شود
 • صندلی لق شده و به چپ و راست می رود و حتی گاهی می افتد
 • اهرم صندلی سفت شده و روان نیست
 • دیگر قادر به تنظیم ارتفاع صندلی نیستید؛ و صندلی را در هر ارتفاعی ثابت می کنید، پایین تر از آن می ایستد."</li

با خواندن این آموزش، خودتان دست به آچار شوید!

در این فرآیند آن چه نیاز خواهید داشت؛ یک چکش پلاستیکی،یک جک جدید، پیچ گوشتی و آچار لوله گیر است. (برای خرید جک نیاز به راهنمایی دارید؟ اینجا را بخوانید.)

 • ابتدا باید صندلی را به بغل بخوابانید به صورتی که دسترسی خوبی به زیر آن که محل اتصال پایه ها و جک است؛ داشته باشید.
 • در مرحله بعد باید پایه ها را از یکدیگر جدا کنید.برای جدا کردن پایه ها با کمک گرفتن از یک چکش پلاستیکی به آرامی به آن ها ضربه بزنید و پایه ها را جدا کنید.
 • پس از آن جک را بررسی کنید تا مطمئن شوید ایراد صندلی به آن مربوط می شود.در صورت ایراد دار بودن چک احتمالا نشانه هایی از پوسیده شدن جک و یا شکستگی آن مشاهده خواهید کرد.در این صورت جک را جدا کنید.بربای جدا کردن جک از یک آچار لوله گیر کمک بگیرید.چنانچه این ابزار در دسترس شما نبود؛ پیچ های صندلی را کاملا باز کنید و به باز کردن جک بپردازید.سپس جک جدید را جاگذاری کرده و محکم کنید."</li

در صورتی که با آموزش تعمیر جک صندلی اداری به تنهایی موفق به تعمیر صندلی اداری خود نشدید؛ اصلا نگران نباشید ما خدمات تعمیر صندلی در محل را به شما پیشنهاد می دهیم.

خواننده عزیز از همراهی شما تا انتهای مقاله سپاس گزاریم.لطفا سوالات و نظرات خود را در کامنت ها با ما در میان بگذارید.

منبع: صفحات وب
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 1]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره و استعلام قیمت (کلیک کنید)