تعمیر صندلی

تعمیر صندلی یک راه مقرون به صرفه برای خیلی از اداره جات است. که صندلی های کاری آنها خراب شده است.در واقع در اداره جات و شرکت ها وجود صندلی های کاری لازم است. فکر کنید که پشت میز خود سرپا بایستید و کار کنید. قطعا قبول دارید که بدون صندلی های اداری کاری نمی توانید انجام دهید.

حال اگر صندلی کار شما بشکند یا خراب شود و قرار باشد صندلی را به مراکز تعمیر صندلی انتقال دهید, قطعا زمان زیاد صرف می کنید و کار های تان به عقب می افتد. دقت کنید که در اثر بروز مشکلاتی در صندلی نیاز به عوض کردن آن در مرحله اول نیست و شما می توانید جای قطعه های خراب شده را با قطعه های جدید عوض کنید.

از طرف دیگر ممکن است مجبور شوید صندلی اداری مورد استفاده را تعویض نمایید این را بدانید که سلامتی شما در محیط کار از نکات مهمی است که باید به آن توجه کنید.

کارمندانی که ساعت های طولانی در اداره جات هستند و روی صندلی مینشینند باید صندلی راحتی داشته باشند تا سلامتی آنها تضمین گردد.تعمیر صندلی

چند نکته برای تعمیر صندلی

استفاده مکرر و مستمر از صندلی های اداری موجب استهلاک و خرابی سریع در آنان می شود. به مخصوصا زمانی که افراد با طریقه استفاده از صندلی آشنا نیست. خرابی صندلی کار کرد آن را به شدت تحت تاثیر قرار میدهد ، استفاده از آن صندلی را غیر ممکن می سازد. معیوب شدن صندلی اداری شرایط بسیار بدی برای نشستن کاربر ایجاد می کند نشستن بر روی یک صندلی خراب ممکن است با عوارضی همچون درد در ناحیه کمر، گردن و شانه ها همراه باشد. حتی ممکن است عملکرد و فعالیت کاربر را نیز محدود کند. بنابراین توصیه می شود پیش از اینکه خرابی در صندلی عمیق شده و آن را تعویض کنید، پس با رعایت چند نکته، به تعمیر صندلی خود بپردازید.

شما میتوانید در مورد تعمیر صندلی چرخدار بیشتر بدانید.

قطعات قابل تعمیر 

  • تعمیر پایه و چرخ صندلی:

    گاهی اوغات هنگام استفاده از صندلی احساس نا پایداری میکنید. در این جا شما باید پایه و چرخ های صندلی را بررسی کنید و علت ناپایداری را بررسی کنید . بهتر است این موضوع را بدانید که هم چرخ های صندلی و هم پایه های آن قابل عوض شدن هستند، ولی اگر دیدید که فقط کمی سرو صدا دارند بهتر است کمی آن را روغن کاری کنید و آرامش را به محیط کارتان برگردانید.

  • تعمیر جک صندلی:

    در واقع، یکی از شایع ترین خرابی ها در صندلی خرابی جک است. کیفیت پایین یا بی کیفیت بودن جک باعث می شود که گاز از صندلی خارج شود. بدون شک کیفیت پایین جک باعث میشود پیستون گاز یک صندلی به درستی کار نکند. پیستون گاز از عناصر پنوماتیکی است که دارای گاز با فشاری قوی در جک است. اگر صندلی گاز کافی نداشته باشد نمی توان ارتفاع آن را تنظیم کرد و گاهی اوغات ممکن است ثابت شود. بی شک، بهترین راه این است که، صندلی خود را به متخصصان آرچلیک که تخصص زیادی در این زمینه دارند، بسپارید تا مشکل صندلی را برای شما حل کنند.

  • پشتی صندلی-تعمیر:

بعضی وقتها پشتی صندلی نیاز به تعمیر پیدا میکند و ارگونومی صندلی از بین می رود و راحتی پیشین را ندارید. اگر منبع ایراد پیش آمده در صندلی را نیافتید بهتر است با کارشناسان آرچیلیک صحبت کنید و نظر تخصصی آنها را بپرسید تا در صورت نیاز کارشناسان را برای بررسی به محل اعزام کنند.تعمیر صندلی

تفاوت تعمیر و خرید صندلی نو

در حال حاضر تعدادی از انواع صندلی در بازار وجود دارد که هر کدام برای یک محل خاص ساخته شده است.
شما زمانی که در حال برنامه ریزی کردن برای اضافه کردن چند صندلی به دفتر کاری خود و یا منزل را دارید، در نظر داشته باشید که شما می توانید انتخاب متفاوتی را داشته باشید
بنابراین چهار دسته اصلی وجود دارد که هر کدام برای استفاده خاص خود مناسب هستند
این مقاله شما را از مزایای صندلی ها آشنا کرده تا بتوانید صندلی مناسب برای فضای کاری خود انتخاب کنید.

شما میتوانید ما را در اینجا دنبال کنید.

نتیجه گیری

تعمیر صندلی اداری در باز آفرینی به موقع آن نقش بسزایی دارد. در واقع هر چقدر زودتر به تعمیر صندلی خود بپردازید، عمق خرابی صندلی کمتر شده و تعمیر صندلی با هزینه کمتری انجام میشود. پس بلافاصله پس از متوجه شدن خرابی صندلی ، تعمیر آن را در اولویت قرار دهید. برای اینکار از اهالی فن و تعمیر حرفه ای آرچلیک کمک بگیرید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.تعمیر صندلی

دوستان عزیز خیلی ممنون که تا انتهای مقاله همراهمان بودید لطفا نظرها و پیشنهادهای خود را در قسمت کامنت ها باما و بقیه به اشتراک بگذارید.

منبع: صفحات وب
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    مشاوره و استعلام قیمت (کلیک کنید)